Vtipy o pepíčkovi

Žralok se ...

Paní učitelka vysvětluje třídě: "Říkáme, že kráva se otelila, kočka okotila. Řekne někdo další příklad?" Pepík se hlásí: "Prosím, žralok se ožral!"

 

Proč jsi snědl ty.....

Pepíček jde domů a maminka na něj křičí ,,Proč si snědl ty peníze?!" A Pepíček odpoví ,,ale mami dyť jsi mi je dala na oběd"

 

Protože kvůli koruně tam.......

Jde pepíček a spadne mu do kanalu koruna de okolo pan a pta se chlape proč hazíte do kanalu tisícovku? Protože kvůli koruně tam nepolezu

 

A jak dělá liška

Paní učitelka se pta Pepíčka: Pepíčku jak děla kočička: MňAU jak děla pejsek: HAF HAF a jak děla liška: Na těchto zakladech muzete stavět.

 

 

A jak dělá kráva

Paní učitelka se pta Pepíčka: Pepíčku jak děla kočička: MňAU jak děla pejsek: HAF HAF a jak děla  kráva:tak a dáme si domácí úkol

Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

 

paní učitelka rekne na pepíčka: pepíčku řekni mi dvě zájmena. Kdo Já? výborne pepíčku.

 

 

„Pepíčku, skloňuj slovo chléb."
„Kdo, co? - Chléb."
„S kým, s čím? - Se salámem."
„Komu, čemu? - Mně."

 
 

Pepíček se ptá paní učitelky:Paní učitelko,můžu být potrestan za něco ,co jsem neudělal? Paní učitelka: To v žádném případě! A Pepíček říká: Takže nevadi že jsem neudelal domaci ukol :)

 

Pan učitel se ptá Pepíčka:Kde leží troja? A pepíček odpoví:Mezi dvojou a čtvérou.

 

Maminka k synovi: „Pepíčku, proč táhneš do ložnice ten kýbl s vodou?”

„Protože tatínek chce ráno vzbudit, ale potichu!”

Pepíček si hraje v pokojíčku s mašinkama a jeho maminka je v kuchyni a slyší pepíčka. Malí blbci nastupujte předními dveřmi a velký zádnímy maminka ho uslyšela a řekla,Pepíčku jestly budeš mluvit sprostě tak budeš půl hodiny klečet v koutu. A znova pepíček řekl malí blbci předními a velcí blbci zadními dveřmi a maminka řekla tak a už toho mám dost pojď si kleknout do rohu. Po půl hodině maminka řekne tak byl jsi hodný můžeš si jít znova hrát a Pepíček znova řekne, malý blbci předními a velcí zadními a kvůli tý Pí*e v Kuchyni máme půl hodiny zpoždění.

 

Pepíček je ve třídě a paní učitelka nakreslí jablko na tabuli vyvolá pepíčka a řekne pepíčku co je to na tabuli pepíček řekne prdel paní učitelka vyběhne ze třidy a pan ředitel se diví koukne se do třídy a říká: proč paní učitelka je tak vzteklá a proč je na tabuli namalovaná ta prdel??

 

Jde tatínek s malým Pepíčkem na procházku a potkají cizího pána. Pepíček ho vzorně
pozdraví, pán odpoví a když zajde, tak se tatínek zvědavě ptá: Ty toho pána znáš?
Pepíček odpoví: Ano, to je pán z ochrany ovzduší? Tatínek se ptá: A jak to víš? Pepíček:
No, on k nám chodí, vždycky když nejsi doma a ptá se maminky, jestli je čistý vzduch.

 

Děti si hrají na písku, jen Pepíček se baví pliváním na okno. Paní, co tam bydlí, otevře okno a hartusí: "Podívej, chlapečku, co to děláš! Copak by ti řekla maminka, kdybys jí takhle plival na okno?!" "Moc by se divila." "A čemupak by se měla divit?" "My bydlíme až v pátém poschodí.

 

Příjde učitel do třídy a řekne: "Tak děti, tato místnost má 15 m2 a sluníčko sem svítí pod úhlem 20 stupňů. Kolik je mi let?" Udivené děti otevřou pusu dokořán a nevědí. Přihlásí se Pepíček a říká: "48 let." Na to ucitel: "Vyborně, jak jsi na to přišel?" "No, já mám doma bratrance, tomu je 24 a táta říká, že je napůl debil."